עולם שירותי ניקיון בישראל https://www.cleaning-service-il.co.il Mon, 05 Oct 2020 10:22:18 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.4.4 למה עדיף חברת ניקיון ולא לנקות לבד? https://www.cleaning-service-il.co.il/%d7%97%d7%91%d7%a8%d7%aa-%d7%a0%d7%99%d7%a7%d7%99%d7%95%d7%9f/ Fri, 16 Oct 2020 10:22:07 +0000 https://www.cleaning-service-il.co.il/?p=2799 חברת ניקיון היא כבר דבר קבוע ומוכר בכל בניין, קטן או גדול. מעבר לעובדה שמדובר בבנייני רבי קומות בהם דיירים רבים, ומעבר לכך שיש לא מעט מערכות הדורשות ניקיון שוטף וניקיון מיוחד, שלא כמו בעבר רוב האנשים אשר מתגוררים בבניין אינם פנויים לנקות את הבניין ואינם מוסמכים לעשות זאת כמו שצריך.   להזמנת שירותי פוליש […]

The post למה עדיף חברת ניקיון ולא לנקות לבד? appeared first on עולם שירותי ניקיון בישראל.

]]>

חברת ניקיון היא כבר דבר קבוע ומוכר בכל בניין, קטן או גדול. מעבר לעובדה שמדובר בבנייני רבי קומות בהם דיירים רבים, ומעבר לכך שיש לא מעט מערכות הדורשות ניקיון שוטף וניקיון מיוחד, שלא כמו בעבר רוב האנשים אשר מתגוררים בבניין אינם פנויים לנקות את הבניין ואינם מוסמכים לעשות זאת כמו שצריך.

 

הרבה יותר משטיפת מדרגות:

בבנייני הדירות הקטנים בהן מספר רב מדי של קומות, דירות ודיירים ניתן להסתפק לרוב בשירותים של מנקה אשר תדאג לניקיון הכניסה החיצונית והפנימית, המדרגות, המעליות במידה ויש, המראות והחלונות.

עם זאת, בבניינים הגדולים בהן מספר רב של קומות, דירות ודיירים יש צורך בשירותי ניקיון שוטפים ולצורך כך מומלץ לשכור את שירותיה של חברת ניקיון.

חברת ניקיון אחראית על השירותים הבאים:

 1. שטיפת רצפות בלובי -כניסה חיצונית ובתוך הבניין
 2. ניקיון שטחים ציבוריים כולל גינות וחניות
 3. ניקיון של המעליות כולל חלונות ורצפה
 4. שטיפת חדרי המדרגות
 5. ניקיון חלונות פנימי
 6. ניקיון של חדרי הדיירים והמסדרונות בקומות
 7. שמירה על משטחים שונים ברחבי הבניין- שיש, פרקט, קרמיקה וכדומה תוך שימוש בחומרי ניקוי המתאימים למשטחים אלה.
 8. שאיבת שטיחים וניקוי וילונות במידת הצורך.


אלו הניקיונות השוטפים שחברת הניקיון מספקת ועליה לדאוג שהבניין יהיה מתוחזק, נקי אסתטי ושמור היטב לאורך כל שעות היום בעיקר בבניינים אשר בהם ישנה כניסה ויציאה של לא מעט אנשים במהלך שעות היום דבר היכול להוביל ללכלוך קבוע ודורש שמירה מוגברת על הניקיון. בבנייני משרדים למשל לרוב מחזיקה החברה אנשי ניקיון לאורך כל היום לצורך תחזוק וניקיון שוטף של המקום.

מעבר לניקיונות השוטפים חברת הניקיון מתחייבת לשירותים נוספים :

 1. ניקיון חיצוני של החלונות
 2. ניקיון מרזבים
 3. ניקיון גגות וקלטי שמש
 4. ביצוע פוליש לרצפות בעת הצורך
 5. ניקיון שטיחים מעבר לשאיבה בעת הצורך

חברת הניקיון מתחייבת על מספר דגשים חשובים אשר מנקה אחת לא תמיד יכולה להתחייב עליהם- שימוש בחומרי ניקיון בעלי תו תקן אשר הם ידידותיים לסביבה ואינם מסוכנים למי שמתגורר או עובד בבניין. כמו כן ההתחייבות היא על ניקיון יסודי במכונות ומכשירים של שטיפה המתאימים למשטחים ושטחים גדולים, התאמת חומרי הניקיון לסוג המשטח על מנת למנוע נזק אפשרי למשטח. בנוסף לאלה ישנה התחייבות לבצע מעקב אחר הניקיון והאסתטיות של כל השטחים, המשטחים וכל מה שנמצא בשימוש בתוך הבניין ובסביבתו על מנת לבדוק מתי יש צורך בניקיון יסודי או בשירותי ניקיון מיוחדים כמו פוליש לדוגמא.

The post למה עדיף חברת ניקיון ולא לנקות לבד? appeared first on עולם שירותי ניקיון בישראל.

]]>
אף אחד לא רוצה לקחת את הוועד בבניין, מה עושים? https://www.cleaning-service-il.co.il/%d7%94%d7%95%d7%95%d7%a2%d7%93-%d7%91%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%9f/ Mon, 05 Oct 2020 09:28:23 +0000 https://www.cleaning-service-il.co.il/?p=2794 מי לא נתקל במצב הזה שבו כולם רוצים בניין נקי ומטופח, מעלית תקינה ומישהו שיחליף נורה שנשרפה, אבל אף אחד לא רוצה לקחת אחריות ולקחת על עצמו את תפקיד ועד הבית?! אם גם אצלכם זה המצב, יש לזה פתרון. להזמנת שירותי פוליש לחץ כאן אתם גרים במרכז ורוצים בניין לתפארת, לובי וחדר מדרגות נקיים, נורות […]

The post אף אחד לא רוצה לקחת את הוועד בבניין, מה עושים? appeared first on עולם שירותי ניקיון בישראל.

]]>

מי לא נתקל במצב הזה שבו כולם רוצים בניין נקי ומטופח, מעלית תקינה ומישהו שיחליף נורה שנשרפה, אבל אף אחד לא רוצה לקחת אחריות ולקחת על עצמו את תפקיד ועד הבית?! אם גם אצלכם זה המצב, יש לזה פתרון.

אתם גרים במרכז ורוצים בניין לתפארת, לובי וחדר מדרגות נקיים, נורות מאירות ולא שרופות, גינה מטופחת ונטולת עשבייה ואפילו גזבר שידאג לאסוף את דמי הועד? כל מה שאתם מבקשים ויותר מזה הם מהשירותים שמציעה לכם חברה לאחזקת מבנים במרכז.


להזמנת שירות של הדברת נמלי אש


 אין זה משנה אם אתם 8 דיירים בבניין המשותף או 40, הכי נוח שכל נושא התחזוקה והטיפוח יעשו על ידי גורם מקצועי אחד, כזה שיודע את העבודה, מכיר את התחום ומבצע הכל לשביעות רצונם של כל הדיירים. יש בניינים שבוחרים חברי ועד והם אחראיים על הכל, אבל בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מעדיפים להסיר את האחריות הזו מהכתפיים ולתת את המשימה המורכבת לחברה חיצונית שמתמחה באחזקת מבנים

ככל שמספר הדיירים רב יותר, חשיבות השימוש בחברה לאחזקת המבנה גדולה יותר, זאת מאחר שככל שיש יותר דיירים, מן הסתם יש יותר קומות, מעליות וטיפולים רבים בבניין ונקיונו הקבוע, שלא לדבר על הגזברות ואיסוף דמי הועד מכל דייר.

איך תבחרו את הטובה ביותר?

עשו סקר שוק והשוו בין החברות

מאחרוקיימות חברות אחזקת מבנים רבות בשוק וכולן מציעות שירות דומה, חשוב לבצע סקר שוק בין 4-5 חברות ולבחור ביניהן. אפשר למצוא אותן בחיפוש באינטרנט, בהמלצות מפה לאוזן, אולי אצל השכנים בבניין ממול. אל תסתפקו בהמלצה אחת. אספו פרטים על 4-5 חברות ולאחר מכן פנו אליהן, בקשו הצעת מחיר שתכלול גם פירוט ההתחייבות וכל מה שכולל המחיר. מומלץ גם לקבוע פגישה במקום עם נציג החברה שלא תהיינה אי הבנות.

בדקו מה השירות שמציעים לכם

חשוב לדעת שכיום ניתן למצוא שני סוגים של חברות שעוסקות באחזקת מבנים. יש את אלו שמטפלות רק בתחזוקה שוטפת של הבניין ובכללה ניקיון חדר המדרגות, הלובי, חדר הזבל, חצר הבניין והחלפת נורות בעת הצורך. הסוג השני הוא חברות שבנוסף לתחזוקה השוטפת, מטפלות בגבייה, תיקונים נדרשים, שירותי ניקיון ופינוי שקיות זבל מהבתים ועוד. כל בניין צריך לבחור את סוג השירות הנדרש והמתאים לו וכדאי לבחון לעומק לפני הבחירה.

והמחיר?

המחיר הוא נגזרת של השירותים. טיפול תחזוקה וניקיון שוטפים או שירותים נוספים? מה תדירות הניקיון והאם אתם מבקשים לשלב גם חברת שמירה. בנוסף, עלות השירות תלויה גם בגודל הבניין, גיל הבניין והתחזוקה הנדרשת. חשוב מאד להגדיר יחד את הצרכים ולסכם את השירות לפרטי פרטים. וטיפ קטן…אל תתביישו להתמקח על מחיר מול שירות.

The post אף אחד לא רוצה לקחת את הוועד בבניין, מה עושים? appeared first on עולם שירותי ניקיון בישראל.

]]>
למה כדאי להזמין חברת ניקיון ואחזקה https://www.cleaning-service-il.co.il/%d7%9c%d7%9e%d7%94-%d7%9b%d7%93%d7%90%d7%99-%d7%9c%d7%94%d7%96%d7%9e%d7%99%d7%9f-%d7%97%d7%91%d7%a8%d7%aa-%d7%a0%d7%99%d7%a7%d7%99%d7%95%d7%9f-%d7%95%d7%90%d7%97%d7%96%d7%a7%d7%94/ Mon, 28 Sep 2020 11:15:00 +0000 https://www.cleaning-service-il.co.il/?p=2755 חברת ניקיון ואחזקה היא חברה המטפלת בכל נושא הניקיון – בבית, בעבודה, במעבר לדירה חדשה בניקיון לאחר שיפוץ ועוד. חברת ניקיון כזו שמתמחה בניקיון ואחזקה, מעורה במכשירים החדישים ביותר שמסירים ליכלוך עקשן, שמנקים שטיחים או פרקטים או ריפוד באוטו, מזרונים ספות חלונות תריסים ועוד כל מה שיש לנקות.   להזמנת שירותי פוליש לחץ כאן אנשים […]

The post למה כדאי להזמין חברת ניקיון ואחזקה appeared first on עולם שירותי ניקיון בישראל.

]]>

חברת ניקיון ואחזקה היא חברה המטפלת בכל נושא הניקיון – בבית, בעבודה, במעבר לדירה חדשה בניקיון לאחר שיפוץ ועוד.

חברת ניקיון כזו שמתמחה בניקיון ואחזקה, מעורה במכשירים החדישים ביותר שמסירים ליכלוך עקשן, שמנקים שטיחים או פרקטים או ריפוד באוטו, מזרונים ספות חלונות תריסים ועוד כל מה שיש לנקות.

 

אנשים שזהו מקצועם יודעים ומעורים בחומרים שעובדים בצורה הטובה ביותר, בחומרים שידידותיים לסביבה וגם בכאלו שלא, כי לא כל כתם או לכלוך אפשר לסלק על ידי חומר ידידותי לסביבה.

בחברות הניקיון מעסיקים אנשים מקצועים וחזקים שרואים את הנסתר מהעין – כתם נידח על הריצפה, אוסף לילכלוך על הפרקט וכ'.

בין אם אתם בעלי חברה שסוגרת עיסקאות, בין אם אתם בעלי דירה, בין אם אתם מנהלי בית ספר, אחראים על תחזוקה וניקיון בעירייה, אתם הרי יודעים שעובד הניקיון מהדור הישן שאחראי על הכל.

בנוסף לניקיון יש לתחזק. מה זה אומר אחזקה?

טיפול בכל הקשור לחשמל, אינסטלציה, תשלומים, מעליות, אספקה סדירה של חומרי ניקיון, סבון לשירותים, ניר לניגוב ידים, ניר טואלט , שירותי הדברה ועוד.

חברת ניקיון ואחזקה מטפלת אף בדברים שקשורים במבנה – סתימת חורים בקיר, קידוח, תליה של דברים, צבע, העברת רהיטים ממקום למקום וכל מה שתבקשו.

בהעסקת שירותיה של חברת ניקיון והעסקה, אתם מורידים מעצמכם את כל הפרוצדורות של הניקיון ואחזקת המקום.

בבית ספר לדוגמא, אב הבית אינו יכול למלא את כל הנדרש – גם ניקיון וגם אחזקה. חברה אשר עוסקת בכך תפטור אותו מהזזת שולחנות ממקום למקום, מטיפול בחשמל ובאינסטלציה, טיפול בשירותים שנסתמים השכם והערב, צביעת הקירות ותחזוקת המבנה כולו.

בבנין דירות – הפונקציה של ועד הבית וראש הועד שאוסף כסף מהדירים הולכת ונעלמת, ולאט לאט מתחילים להכיר בחשיבות חברה כזו שמטפלת בכל עניין ודבר, ומסירים את האחריות הכבדה והמעיקה הזו.

חברת ניקיון ואחזקה אוספת עבורכם את כספי הועד, דואגת לניקיון שוטף, לזיפות ואיטום הגג, לתחזוקת המעלית, לנקיון ותחזוקת הגינה ולכל מה שתבקשו. כך תפתרו את בעית הדירים המתנגדים לתשלומים שונים שקשורים בתחזוקה, ותייצרו יחסי שכנות טובה.

 

The post למה כדאי להזמין חברת ניקיון ואחזקה appeared first on עולם שירותי ניקיון בישראל.

]]>
כיצד להזמין חברת ניהול ואחזקת מבנים https://www.cleaning-service-il.co.il/%d7%9b%d7%99%d7%a6%d7%93-%d7%9c%d7%94%d7%96%d7%9e%d7%99%d7%9f-%d7%97%d7%91%d7%a8%d7%aa-%d7%a0%d7%99%d7%94%d7%95%d7%9c-%d7%95%d7%90%d7%97%d7%96%d7%a7%d7%aa-%d7%9e%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%9d/ Sat, 19 Sep 2020 11:14:58 +0000 https://www.cleaning-service-il.co.il/?p=2756 בין אם אתם גרים בבנין משותף, בין אם יש בניין בבעלותכם, בין אם אתם מנהלים דיור מוגן – אתם בודאי יודעים כי ניהול ואחזקה, בנוסף לשאר הדברים, זו עבודה מורכבת. זה למצוא פתרונות, זה לגבות כספים, זה לתחזק את המעלית, מערכות החשמל והאינסטלציה, לפתור תקלות, לעיתים כמובן יש להחליף מערכות השקיה או דברים אחרים.   […]

The post כיצד להזמין חברת ניהול ואחזקת מבנים appeared first on עולם שירותי ניקיון בישראל.

]]>

בין אם אתם גרים בבנין משותף, בין אם יש בניין בבעלותכם, בין אם אתם מנהלים דיור מוגן – אתם בודאי יודעים כי ניהול ואחזקה, בנוסף לשאר הדברים, זו עבודה מורכבת. זה למצוא פתרונות, זה לגבות כספים, זה לתחזק את המעלית, מערכות החשמל והאינסטלציה, לפתור תקלות, לעיתים כמובן יש להחליף מערכות השקיה או דברים אחרים.

 

זה גם לתחזק את השטח שליד – אם יש גינה, זה למלא מה שיותר את צורכיהם שך הדיירים או הבעלים.

כיום נוסף משהו חדש: שוער או מצלמות אבטחה בלובי של כל בנין.

בדור הישן, ניהול ואחזקת מבנה או בית מגורים היה על לידי ועד הבית, שהוא אדם אחד האמור לדאוג לכל צורך שהו שעולה מהדירים. אך כיום, נודה על האמת, אדם אחד אינו מספיק לנהל מערכת כל כך מורכבת כמו אחזקה של מבנה שלם, משום שעבודה זו מורכבת ממספר רב מאד של צרכים ודברים.

על מנת שהכל יטופל כמו שצריך לרווחת הדירים או המקום, ניתן להשתמש בחברה מקצועית אשר מנהלת את כל אלו.

מה מציעה חברת ניהול ואחזקת מבנים?

שירותי ניקיון,

טיפול בתקלות חשמל,

טיפול באינסטלציה – נזילות, החלפת צינורות ברזים וכ',

טיפול בגג הבניין – איטום וזיפות,

שירותי ביטוח לבנין (אופציה),

אחזקה וטיפול במעלית,

גביית כסף עבור ועד הבית,

הדברת מזיקים

עבודות גננות.

חברת ניהול ואחזקת מבנים אחראית גם על שמירה ועל ניקיונם של חדרי הזבל.

במרכז הארץ יותר מאשר בכל מקום אחר, רצוי מאד להשתמש בחברה שכזו, על מנת להסיר דאגה והתמודדות עם הדיירים – בעיקר עם אלו המתנגדים.

לשם כך ישנן במרכז הארץ מספר חברות המציעות שירות שכזה.

מה חשוב לבדוק ולדעת לפני שאתם שוכירם את שירותיה של החברה?

 • אילו שירותים תרצו. ניתן לבחור רק במספר שרותים מכלל השרותים שנותנת החברה.
 • מהן העלויות – דמי הניהול והעלויות האחרות, הקפידו לעבוד עם קבלות ובצורה מסודרת.
 • לפני שאתם שוכריםחברה מסויימת בדקו אותה היטב, המלצות, מי העובדים, איך מתבצעת העבודה והאם יש הסדרי ביטחון.
 • בדקו שכספי ועד הבית מופקדים בחשבון המיוחד לכך, ועל כך שהתיקונים והשיפורים מתבצעים מכספי החשבון.

הדבר החשוב ביותר בכל מבנה ובנין הוא המעלית. סביב המעלית ישנם עניינים שונים והיא הדבר שאמור לפעול באופן מיטבי על מנת למנוע תקלות מיותרות.  חברת האחזקה תעשה עבורכם את הקשר עם חברת המעליות ותטפל בכל הנדרש.

ואם אתם עדיין מהססים, מי לא חווה את החוויה הזו שהוא חוזר בלילה מבילוי או מעבודה וחדר המדרגות חשוך? שום ליצה על מתג החשמל לא מאירה את המדרגות….

הטיפול בחשמל המרכזי של הבנין לעיתים מעיק ומטריד, ודורש תשומתתת לב נפרדת. תלונות מהדיירים, יצירת קשר עם חשמלאי המקובל על כולם, גבית כספים – כל הטירחה הזוז תחסך מכם כאשר תשתמשו בחברת ניהול ואחזקה ואז התיקון יתבצע מידית.

לחברות ניהול ואחזקה ישנם קשרים מקצועיים עם בעלי המקצוע המדויקים ביותר.

מכאן הבנו שרק חברת ניהול ואחזקה מקצועית תפתור את כל ענייני הבניין בצורה הטובה ביותר.

The post כיצד להזמין חברת ניהול ואחזקת מבנים appeared first on עולם שירותי ניקיון בישראל.

]]>
שירותי ניקיון למשרדים – לפני החגים https://www.cleaning-service-il.co.il/%d7%a9%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa%d7%99-%d7%a0%d7%99%d7%a7%d7%99%d7%95%d7%9f-%d7%9c%d7%9e%d7%a9%d7%a8%d7%93%d7%99%d7%9d/ Fri, 11 Sep 2020 10:56:30 +0000 https://www.cleaning-service-il.co.il/?p=2757 מדינת ישראל התברכה באיזורי עבודה ותעסוקה רבים, ובבנינים גבוהים שאת רובם מאכלסים משרדים. משרד הוא מקום שממנו מתנהלים דברים נוספים שמפעילים כח אדם נוסף. זהו מקום המיצג חברה גדולה יותר.   להזמנת שירותי פוליש לחץ כאן כל משרד מחיק אדם אשר בסוף היום מנקה, שואב ושומר על סביבה נטולת אבק וראויה לעבודה. נקיון המשרד הוא […]

The post שירותי ניקיון למשרדים – לפני החגים appeared first on עולם שירותי ניקיון בישראל.

]]>

מדינת ישראל התברכה באיזורי עבודה ותעסוקה רבים, ובבנינים גבוהים שאת רובם מאכלסים משרדים. משרד הוא מקום שממנו מתנהלים דברים נוספים שמפעילים כח אדם נוסף. זהו מקום המיצג חברה גדולה יותר.

 

כל משרד מחיק אדם אשר בסוף היום מנקה, שואב ושומר על סביבה נטולת אבק וראויה לעבודה. נקיון המשרד הוא דבר חשוב מאין כמוהו, בייחוד משום שבמשרדים מתקיימת קבלת קהל, ושם גם סוגרים עיסקאות.

המשרד אם כן משקף את פניה של החברה כולה. מקום נקי ומתוחזק משדר אמינות ויושרה.לעומת זאת מקום מוזנח, אינו מזמין קהל לקבלת שירות.

ניקח לדוגמה את משרדי הביטוח הלאומי או קופות החולים – שהם מבנים גינרים שבדרך כלל מוזנחים ואינם מתוחזקים כהלכה או נקיים – האווירה בהם היא לוחמנית ולא נעימה.

חברת שירות לניקיון משרדים תעשה עבורכם את העבודה, עובדיה ינקו פינות נידחות, ישאבו שטיחים מאובקים, ינקו אבק והמשרד יראה חדש נקי ומזמין מדי בוקר.

הניקיון אינו מסתכם במשרד בלבד אלא במבנה כולו.

מה כולל שירות ניקיון למשרד?

טיפול בשטיחים, שאיבה, קירצוף והסרת כתמים,

פינת קפה מצוחצחת, תמיד כיף להפגש בהפסקת קפה, לא תמיד העובדים מקפידים על סדר וניקיון, אך כאשר חברה לשרותי ניקיון מטפלת בזה, פינת הקפה נשארת נקיה ויתרה מכך – העובדים לומדים אף הם לנקות אחריהם.

הדברת מזיקים וריסוס בכל המשרד, אין יותר הפתעה בצורת עכבר בורח ואין יותר מלכודת עכברים בשום מקום.

אספקה שוטפת של סבון ידים וניר טואלט, ואף ניר לניגוב ידים, חומר לניקוי אסלות ומטהרי אויר.

כאשר יש עובד או עובדת ניקיון אחת לשבוע – ניכר חוסר בדברים אלו שהשימוש בהם שוטף.

כאמור המשרד הוא חזות העסק, רצוי שיהיה מקום נקי ונעים שמאומה לא חסר בו, הלוך רוחות זה תורם רבות לסגירת עיסקאות.

בין כל היתרונות להשכרת חברה לניקיון, ישנו אחד בולט מאד, אף לא אחד מעובדיהמשרד שובר את ראשו בענייני ניקיון.

כאשר אתם הולכים להשכיר חברה לשרותי ניקיון למשרד שלכם, וחשוב שבתדרו קודם את השוק, וכמובן לא לקחת את החברה הראשונה שאתם בודקים.

יש להקפיד על חברה שעובדיה מנקים באופן יסודי ובאופן מקצועי את המשרד.

תאמו עם החברה זמן הולם לניקיון המשרד, רצוי בסוף היום או בתחילתו, אז אפשר לנקות היטב ללא הפרעות, ביעילות ובזריזות.

דאגו שלחברת הניקיון שלכם יש ותק בשוק ויש לה גם המלצות.

כמו כן דאגו לכך שהחומרים בהם משתמשים לניקוי טובים ואיכותיים, וגם ידידותיים לסביבה. דבר זה חשוב מאד.

על מנת שהניקיון יהיה מושלם ואיכותי יש להשתמש בחומרים מתאימים.

רצוי תמיד להפגש עם בעל החברה ולהתרשם מאישיותו ומדבריו, וכן לוודא שכל הבקשות אכן מתמלאות.

בדקו גם שהשכר הוגן ולא מוקע, באם יש בידיכם מספר משרדים באותה הקומה, יש לנקות גם את החלונות והתריסים, הקפידו על המקצועיות של העובדים בחברה.

משרד נוצץ ומבריק באורח פלא מגביר את התפוקה ומעורר חשק לעבוד בו.

The post שירותי ניקיון למשרדים – לפני החגים appeared first on עולם שירותי ניקיון בישראל.

]]>
ניקיון דירות – רוצה בית נקי? איזו שיטת ניקיון מתאימה לך? https://www.cleaning-service-il.co.il/%d7%a0%d7%99%d7%a7%d7%99%d7%95%d7%9f-%d7%93%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa/ Sun, 06 Sep 2020 10:48:18 +0000 https://www.cleaning-service-il.co.il/?p=2758 כולנו רוצים בית נקי שנעים לחיות בו ולארח אורחים, חברים ובני משפחה. יש כמה דרכים להשיג בית נקי. איזו מהם הכי מתאימה לך? אם נדמה לך שלכולם בית נקי, ורק אצלך לא נשמר הניקיון ויש מבוכה קלה בכל פעם שמישהו קופץ לבקר, זה בראש שלך. אנשים רבים לא מצליחים לשמור על הסדר והניקיון ובדיוק כמוך […]

The post ניקיון דירות – רוצה בית נקי? איזו שיטת ניקיון מתאימה לך? appeared first on עולם שירותי ניקיון בישראל.

]]>

כולנו רוצים בית נקי שנעים לחיות בו ולארח אורחים, חברים ובני משפחה. יש כמה דרכים להשיג בית נקי. איזו מהם הכי מתאימה לך?

אם נדמה לך שלכולם בית נקי, ורק אצלך לא נשמר הניקיון ויש מבוכה קלה בכל פעם שמישהו קופץ לבקר, זה בראש שלך. אנשים רבים לא מצליחים לשמור על הסדר והניקיון ובדיוק כמוך נבוכים וחושבים שזה רק הם וההפתעה שזה ממש לא ככה.

מרבית האנשים מנסים לטפל בבית לבד גם באופן יומיומי וגם בצורה יסודית יותר פעם בשבוע. בדרך כלל ניקיון דירות ממוצעות לא לוקח יותר משעתיים, גג שלוש. לסדר, לטאטא, לשטוף, ליבש ולהוריד רהיטים, שירותי פוליש וזהו.

לזה מתווספות משימות נוספות של כלים סניטריים, שאיבת אבק, החלפת כלי מיטה ועוד ואז כבר מגיעים לחמש שש שעות ולא שלוש.

אם מצאת את עצמך מתקשה לשמור על יום ניקיון קבוע ומשימות החיים בסדר עדיפות גבוהה יותר, אולי כדאי לשקול להעביר את המשימה לקבלן חיצוני.

האפשרויות שלכם: עוזרת בית או חברת ניקיון

יש שתי אפשרויות כשמעבירים את נושא הניקיון לקבלן חיצוני. זה יכול להיות עוזר או עוזרת בית עצמאיים שאתם מתקשרים מולם וזה יכול להיות חברה המתמחה במתן שירותי ניקיון דירות.

בשיטת עוזרת בית תקבלו מחיר טוב ועבודה טובה מאד, ואם יש ביניכם קליק והבנה, זה יכול להחזיק מעמד שנים רבות.ניקיון דירה בינונית יעלה בסביבות 250-300 שקלים.

התשלום הוא לפי שעות, בדרך-כלל בתעריף של 30-45 ש"ח לשעה, וניקוי דירה בינונית בדרך-כלל יעלה בתעריף הזה 200-250 ש"ח. חשוב לזכור שיש להקפיד על תשלום ביטוח לאומי ולהקפיד על כל הזכויות הסוציאליות המגיעות למועסק שלך.

השיטה השנייה היא לשכור את שירותיהן של חברות ניקיון ותחזוקה. חברות אלו מספקות לפונים אליהן עובדי ניקיון. הן מתווכות בינך ובין העובד והיתרון הוא שהן אלו שעל פי רוב אחראיות על כל התנאים הסוציאליים המגיעים לעובד.

היתרון השני בעובדי ניקיון המגיעים דרך חברת ניקיון זה זמינות המנקים. אם אחד חולה ישלחו אחר לנקות את הבית שלך, אבל לא ישאירו אותך בחוסר אונים ובית לא נקי.

יתרון נוסף שלא רבים מכירים הוא לעצמאיים. מי שזקוק לחשבונית שההוצאה תהיה מוכרת למס, מוטב שיפנה לחברת ניקיון שתספק לו חשבונית קבועה. עוזרת בית בדרך כלל לא עושה זאת.

אז איזו שיטה תתאים לך יותר?

אין כאן תשובה אחת חד משמעית. לכל אחד צרכים אחרים, הרגלים אחרים ונקודות שונות. יש מי שיעדיף קשר אישי עם המנקה, מנקה קבוע ופרטי ויש מי שיעדיפו שיהיה להם גב ואף יום ניקיון לא יתפספס, שלעובד הניקיון יהיו מנהלים שיהיו אחראים עליו ועל מעשיו ושכל העסק הזה של התנאים הסוציאליים לא יהיה באחריותם.

צריך להתנסות לראות מה יותר מתאים ונוח לך ולפי זה לבחור. הפתרון הוא לא רק בהתאם לכיס, אלא זה אשר ייתן לך את התחושה הכי טובה.

The post ניקיון דירות – רוצה בית נקי? איזו שיטת ניקיון מתאימה לך? appeared first on עולם שירותי ניקיון בישראל.

]]>
ניקיון לאחר שיפוץ – לקראת החגים https://www.cleaning-service-il.co.il/%d7%a0%d7%99%d7%a7%d7%99%d7%95%d7%9f-%d7%9c%d7%90%d7%97%d7%a8-%d7%a9%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%a5/ Mon, 31 Aug 2020 10:36:21 +0000 https://www.cleaning-service-il.co.il/?p=2754 מזל טוב, החלטתם ליפות, להרחיב, לצבוע, לשבור קירות, לבנות קירות, לחדש את הריצפה, להחליף את המקלחת, לעקור את המטבח ולעשות חדש. השינוי מבורך, תמיד כיף להתחדש ולשנות. לשחק עם הבית ולהפוך אותו למקום חדש בקטנה או בגדולה.   להזמנת שירותי פוליש לחץ כאן שיפוץ לוקח זמן, בזמן הזה משתמשים במלט, בדבקים שונים, בגבס, בצבע ובחומרים […]

The post ניקיון לאחר שיפוץ – לקראת החגים appeared first on עולם שירותי ניקיון בישראל.

]]>

מזל טוב, החלטתם ליפות, להרחיב, לצבוע, לשבור קירות, לבנות קירות, לחדש את הריצפה, להחליף את המקלחת, לעקור את המטבח ולעשות חדש.

השינוי מבורך, תמיד כיף להתחדש ולשנות. לשחק עם הבית ולהפוך אותו למקום חדש בקטנה או בגדולה.

 

שיפוץ לוקח זמן, בזמן הזה משתמשים במלט, בדבקים שונים, בגבס, בצבע ובחומרים שבונים ומחזקים את הבית. חומרים אלו, אם לא מטפלים בהם טוב, נשארים לעולם יחד איתכם בבית המשופץ. אז כמה דקות לפני שאתם מבשלים במטבח החדש או משתרעים על הספה בסלון החדש, חייבים לנקות באופן יסודי את שאריות החומרים מהשיפוץ.

כתמים של צבע, שאירות של טיח ומלט, רובה ושאר החומרים שהשתמשו בהם המשפצים.

ניקיון לאחר שיפוץ בית זהו פרוייקט רציני מאד, הניקיון צריך להיות יסודי וכזה שאינו משאיר אחריו שרידי שיפוץ.

ניקיון רציני כזה דורש כלים מיוחדים, מכונת קירצוף והברקה וחומרים מיוחדים.

אדם שרוצה לנקות לאחר שיפוץ יתקשה מאד לעשות זאת לבדו, אם בכלל. לא להזמין חברת ניקיון לאחר שיפוץ זה כאילו לא לסיים את השיפוץ, משום שהליכלוך שנותר לאחר לב לדברים הבאים:השיפוץ עקשני וקשה, ויש מצב כי ישנם כתמי מלט או שמן או צבע מתחילת השיפוץ.

בבואכם לשכור חברת ניקיון יש לשים לב לדברים הבאים:

זמינות. באם אנשים של חברת הניקיון זמינים בזמן שאתם צריכים.

לברר היטב מהו הותק של אותה חברה ואת מקצועיותה – האם יש בידיה מכשור מתאים, והאםיש לה את החומרים המתאימים.

האם האנשים העובדים בחברה הם אנשי מקצוע איכויים ויעילים, וחשוב מאד – אמינים. יש לבדוק שמילה זו מילה ושתרבות החברת ניקיון היא לא תרבות ה"סמוך" .

טוב תעשו באם תקבעו תכנית מראש – מה יש לנקות, כמה זמן זה לוקח וכמובן תעמדו על שירות טוב ומהימן.

באפשרותכם להזמין את בעל החברה ולהתרשם מאישיותו ואמינותו, כאמור – איזה חלום נעים וטוב זה להכנס לבית משופץ ונקי לעילא –  עם פוליש על הריצפה, נטול כתמים ושרידים, נטול אבק מתקופת השיפוץ, להתרווח על הספה או הכורסה בנחת ולנשנש מול הטלויזיה.

חשוב לציין – אם תוכלו לצפות את סוף השיפוץ הזמינו חברת ניקיון כשבוע עד שבועיים מראש, על מנת שהחברה תוכל להערך מבחינת כלים חומרים ומספר עובדים.

יש לקבוע את מחיר הניקיון מראש על מנת למנוע מפתעות מעין אלו, לשם כך על בעל החברת ניקיון או נציג מטעמה להגיע למקוםולראות מראש את כל העבודה ומהותה, ולסכם בכתב.

לאחר סיום עבודת הניקיון כמובן יש לעבור עם מנהל החברה עלהעבודה, לבדוק שהכל בוצע לפי בקשת המזמין – ראשית על מנת לבדוק שהכל בוצע ושנית לוודא שהחברה לא לקחה על עצמה לנקות או לסדר משהו שלא היה בחוזה,

אמינות, אמרנו?

אז מה היה לנו פה?

שיפוץ דירת החלומות –hear we come, ניקיון הברקה וצחצוח לאחר השיפוץ, והתרווחות עם אנחת רוחה שהפרוייקט הזה מאחוריכם.

בהצלחה

The post ניקיון לאחר שיפוץ – לקראת החגים appeared first on עולם שירותי ניקיון בישראל.

]]>
ניקיון ואחזקת מבנים –הדברים שחשוב לדעת? https://www.cleaning-service-il.co.il/%d7%a0%d7%99%d7%a7%d7%99%d7%95%d7%9f-%d7%95%d7%90%d7%97%d7%96%d7%a7%d7%aa-%d7%9e%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%93%d7%91%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%97%d7%a9%d7%95%d7%91-%d7%9c%d7%93%d7%a2/ Mon, 03 Aug 2020 11:39:15 +0000 https://www.cleaning-service-il.co.il/?p=2746 כל בעל דירה בבניין משותף יודע שמצב הבניין כולו תלוי לא רק בו, אלא בכלל הדיירים. בעבר היה זה ועד הבניין שדאג לתחזוקה השוטפת, אבל היום אנשים עסוקים בהמון דברים ומשימות ולא פנויים לנהל ועד בניין. מה עושים? נעזרים בחברת ניקיון ואחזקה. מה כולל השירות ומה חשוב לדעת? בכתבה שלפניכם להזמנת שירותי פוליש לחץ כאן […]

The post ניקיון ואחזקת מבנים –הדברים שחשוב לדעת? appeared first on עולם שירותי ניקיון בישראל.

]]>

כל בעל דירה בבניין משותף יודע שמצב הבניין כולו תלוי לא רק בו, אלא בכלל הדיירים. בעבר היה זה ועד הבניין שדאג לתחזוקה השוטפת, אבל היום אנשים עסוקים בהמון דברים ומשימות ולא פנויים לנהל ועד בניין. מה עושים? נעזרים בחברת ניקיון ואחזקה. מה כולל השירות ומה חשוב לדעת? בכתבה שלפניכם

כל בעל נכס יודע שהדאגה והטיפול בבניין שבו יש לו דירה הוא חלק בלתי נפרד מהשמירה על הנכס שלו. הטיפוח, הניקיון והאחזקה של המבנה לאורך השנים חשובים מאד להנאה מהדירה וממרחב המגורים. נכס ששומרים על התחזוקה שלו שומר על הערך שלו, נכס שלא שומרים על תחזוקתו עלול להגיע למצב שקשה מאד לתקן.

אם לא הצלחתם למצוא שניים או שלושה דיירים שמוכנים לקחת אחריות מלאה על ניקיון ותחזוקת המבנה, זה הזמן לפנות לחברת ניקיון ואחזקה.

מה כולל שירות אחזקה של מבנה?

כשמדובר באחזקת מבנים צריך לקחת בחשבון שיש הרבה נקודות שצריך לשים אליהן לב.  מי מנקה? באיזו תדירות מנקה? האם מצליחים לנקות גם את חלונות הבניין ומה קורה עם חדר הזבל? אם מדובר בגורדי שחקים או אפילו בבניין מעל 8 קומות האם יש פיר אשפה או לא? ואם אין, האם רוצים כחלק מהשירות גם איש שיאסוף את שקיות הזבל מהדירות פעם ביומיים? ומה עם תחזוקה שוטפת, החלפת נורות שרופות, טיפוח שטחי הגינון, תיקון בתקלות קטנות, אינטרקום שמתקלקל, דלת שלא נפתחת ועוד. כל אלו הם שירותים שניתן לקבל מחברות שעוסקות בניקיון ותחזוקה של בתים משותפים

מצב המבנה והתאמת חברת אחזקת המבנים

לנושא מצב המבנה וגילו יש משמעות גדולה כשבוחרים חברת ניהול לבניין. אם הבניין ישן או לא תוחזק כראוי, יש לא מעט דברים שדורשים שיפוץ ותיקון/ שירותי הדברה יש לטפל במרזב, בצבע, בארונות החשמל והתקשורת, במעקה המדרגות, מערכת השקיה, תיבות הדואר ומערכת האינטרקום ועוד.

לא כל החברות עושות זאת ולפני שבוחרים חברת ניהול רצוי לבדוק מה השירותים שהיא נותנת והאם הם מתאימים לבניין ולצרכים שלכם. אם אתם זקוקים לחברה שנותנת גם שירותי שיפוץ שונים חשוב שזו תהא חברה מקצועית בעלת ניסיון, שעובדת עם בעלי מקצוע שונים וטובים ויש לה ממליצים רבים.

פרטים וכמה שיותר

בטרם תחליטו על חברה מסוימת, כדאי לברר כמה שיותר נתונים ופרטים באשר לאותה החברה. החל מבירור מה השירותים שהיא נותנת ועד לפרטי החוזה מולה. אל תתביישו לשאול כמה זמן היא נותנת שירותים? האם אפשר לקבל טלפונים של לקוחות מרוצים? האם יש תמחור שונה לחבילות תחזוקה שונות ומהו, והאם ניתן לעבור מחבילה אחת לאחרת? אל תתפשרו על הטוב ביותר גם אם זה אומר לשלם עוד קצת. עדיף לקחת חברה עם ניסיון, מוניטין טוב ושירות אמין.

מוזמנים לפנות לאלינו בכל שאלה או הצעת מחיר לשירות ניקיון ואחזקת מבנים.

The post ניקיון ואחזקת מבנים –הדברים שחשוב לדעת? appeared first on עולם שירותי ניקיון בישראל.

]]>
8 עצות זהב לפני שחותמים עם חברת ניהול ואחזקה https://www.cleaning-service-il.co.il/8-%d7%a2%d7%a6%d7%95%d7%aa-%d7%96%d7%94%d7%91-%d7%9c%d7%a4%d7%a0%d7%99-%d7%a9%d7%97%d7%95%d7%aa%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%a2%d7%9d-%d7%97%d7%91%d7%a8%d7%aa-%d7%a0%d7%99%d7%94%d7%95%d7%9c-%d7%95%d7%90/ Sun, 07 Jun 2020 11:15:31 +0000 https://www.cleaning-service-il.co.il/?p=2702 החלטתם להעביר את נושא תחזוקת הבניין, אחזקה, ניקיון וכל מה שנדרש לחברה חיצונית? אתם לא היחידים, אבל רגע לפני שאתם חותמים איתם על חוזה, חשוב לשים לב ולהקפיד על כמה נקודות קריטיות לטובתכם זה לא סוד. כל מי שכבר התנסה פעם בלהיות נציג וועד הבית יודע שהתפקיד הזה גוזל זמן יקר. צריך לרוץ אחרי השכנים […]

The post 8 עצות זהב לפני שחותמים עם חברת ניהול ואחזקה appeared first on עולם שירותי ניקיון בישראל.

]]>

החלטתם להעביר את נושא תחזוקת הבניין, אחזקה, ניקיון וכל מה שנדרש לחברה חיצונית? אתם לא היחידים, אבל רגע לפני שאתם חותמים איתם על חוזה, חשוב לשים לב ולהקפיד על כמה נקודות קריטיות לטובתכם

זה לא סוד. כל מי שכבר התנסה פעם בלהיות נציג וועד הבית יודע שהתפקיד הזה גוזל זמן יקר. צריך לרוץ אחרי השכנים לאסוף מהם את דמי הוועד, להחליף ומיידית כל נורה שנשרפה ואם אין לכם בארון, אז לרוץ לקנות, להקפיד לשלם את המים והחשמל בזמן, לדאוג לניקיון חדר המדרגות וחדר הזבל, לדאוג להביא אנשי מקצוע לטיפול בתקלות ועוד.

אף אחד מנציגי וועד הבית לא עושה זאת תמורת תשלום אלא בהתנדבות וזה בנוסף לעבודה שלו. בעבר יחסי השכנות נראו אחרת ולכולם היה אכפת והם נתנו מעצמם, אבל היום כל אחד עסוק בענייניו ולא פנוי לטובת הכלל, יש לא מעט פוליטיקות פנימיות שעלולות לגרום לסכסוך שכנים וכעס. תפקיד הוועד הפך לדבר מעיק שלא כולם שותפים לו ואין תחלופה של נציגות. בקיצור, כאב ראש לא קטן.

ניהול ותחזוקת הבניין עוברים מנציגות הועד לחברת ניהול ואחזקה

לאור כל הקשיים והבעיות שהזכרנו בצורת ניהול הבניין על ידי וועד וולונטרי, החלו להציע את שירותיהן חברות ניהול חיצוניות כדוגמת חברת ניקיון מקצועית. חברות אלו נותנות מענה לצרכי תחזוקה שוטפת של הבניין כולל ניקיון, תיקונים, שמירה על תקינות מערכות הבניין ועוד.

בשוק קיימות עשרות אם לא מאות חברות כאלו והן דומות ושונות בעת ובעונה אחת. כל אחת נותנת סל שירותים שונה. יש שעובדות בשיתוף פעולה עם ועד הבניין ונעזרות בו מבחינה ניהולית כמו למשל איסוף דמי הועד מהשכנים ועוד משימות נוספות שהוסכמו.

בשונה מהן, יש חברות ניהול ואחזקה של מבנים שעוסקות בניהול ואחזקה מ-א' ועד ת'. הן אוספות את דמי הועד מהדיירים, מייצגות את הדיירים מול הקבלן, ומטפלות באופן יומיומי בכל הקשור בטיפוח, שירותי ניקיון ותחזוקת הבניין על כל המרבים המשותפים.

מצאתם את חברת הניהול המתאימה לכם ולתקציב שלכם? חושבים לחתום איתם חוזה? 8 עצות זהב שחשוב שתדעו

 1. לפני שאתם חותמים על החוזה אתם חייבים להתייעץ עם עורך דין מומחה בתחום ולתת לו גם לבדוק את החוזה.
 2. חשוב שתדעו כי יש צורך בהסכמת רוב של 2/3 מבעלי הדירות על מנת לסגור חוזה עם חברה חיצונית ולחתום איתם. אין לכם 2/3? אל תתקדמו.
 3. בכל מקרה, גם כשהחוזה אושר על ידי עורך הדין שלכם, מומלץ ביותר שלא לחתום על חוזה ארוך מ 12 חודשים בכל פעם.
 4. חשוב לצמצם כמה שניתן את מספר השיקים המתועדים אותם תמסרו לחברת האחזקה כתשלום לשירותיה.
 5. הקפידו לרשום על הצ'קים "למוטב בלבד" ומחקו את המילה "לפקודת".
 6. מומלץ לגבות את ההסכם גם בערבות אישית עליה יחתום אחד ממנהלי חברת האחזקות.
 7. הקפידו שההסכם יכלול את כל השירותים עליהם הסכמתם וסיכמתם.
 8. זכרו, נציגות הבניין בכל מקרה נשארת הגוף שמעסיק את חברת האחזקה ומפקח עליה.

The post 8 עצות זהב לפני שחותמים עם חברת ניהול ואחזקה appeared first on עולם שירותי ניקיון בישראל.

]]>
5 יתרונות של חברות ניקיון לניקיון הבית שלכם https://www.cleaning-service-il.co.il/5-%d7%99%d7%aa%d7%a8%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%a9%d7%9c-%d7%97%d7%91%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%a0%d7%99%d7%a7%d7%99%d7%95%d7%9f-%d7%9c%d7%a0%d7%99%d7%a7%d7%99%d7%95%d7%9f-%d7%94%d7%91%d7%99%d7%aa-%d7%a9/ Thu, 21 May 2020 10:10:21 +0000 https://www.cleaning-service-il.co.il/?p=2695 אתם עובדים שעות רבות מחוץ לבית וכשאתם חוזרים הביתה, ניקיון הבית הוא המשימה האחרונה בסדר העדיפויות שלכם. משפחות רבות כבר פתרו זאת בהעברת המשימה לגורם חיצוני. מה אתכם? בעשורים האחרונים במרבית המשפחות שני בני הזוג יוצאים לעבודה מחוץ לבית ומשקיעים שם שעות רבות. הם חוזרים הביתה אחרי יום עמוס ויש להם לא מעט משימות ותפקידים […]

The post 5 יתרונות של חברות ניקיון לניקיון הבית שלכם appeared first on עולם שירותי ניקיון בישראל.

]]>

אתם עובדים שעות רבות מחוץ לבית וכשאתם חוזרים הביתה, ניקיון הבית הוא המשימה האחרונה בסדר העדיפויות שלכם. משפחות רבות כבר פתרו זאת בהעברת המשימה לגורם חיצוני. מה אתכם?

בעשורים האחרונים במרבית המשפחות שני בני הזוג יוצאים לעבודה מחוץ לבית ומשקיעים שם שעות רבות. הם חוזרים הביתה אחרי יום עמוס ויש להם לא מעט משימות ותפקידים שאף אחד לא יכול להחליף אותם, החשובה ביותר זו משימת גידול הילדים. את ניקיון הבית אפשר להעביר לאחריות גורם חיצוני. יש שמעסיקים עוזרת בית פרטית ויש שבוחרים חברת ניקיון. לחברת ניקיון הרבה יתרונות על פני העסקת עוזרת פרטית.


עוד על חברת ניקיון בנס ציונה


יש הרבה חברות ניקיון במרכז, ואפילו בצפון ובדרום ולמרות שיש לא מעט אנשים שמעסיקים עוזרת בית פרטית, כדאי שתדעו שדווקא לחברות הניקיון יתרונות על פני העוזרת הפרטית.

עוזרת הבית טובה עד ש…

בבתים רבים מעסיקים עוזרת בית שמגיעה ביום קבוע לטפל בניקיון הבית ועם חלוף הזמן יודעת בדיוק מה הציפיות והדרישות ומבצעת על הצד הטוב ביותר. הבעיה בהעסקת עוזרת הבית מתחילה כאשר פתאום היא לא יכולה להגיע, ואם זה קורה יותר מפעם אחת זה כבר הופך מטרד.

בנוסף, כל כאב הראש של הדאגה לתנאים הסוציאליים שלה הוא שלכם ואין מי שיטפל בו במקומכם. עם כל הכבוד וההערכה לעוזרות הבית לחברת ניקיון הרבה יותר יתרונות.

יתרונותיה של חברת ניקיון

 1. אין פספוסים או ביטולים. חברת ניקיון מחזיקה ומעסיקה הרבה מאד עובדי ניקיון וגם כשאחד חולה, תמיד תוכל לספק לכם אחד אחר. בדרך כלל חברת הניקיון תקפיד שיגיע עובד קבוע, אבל היה וקרה אירוע חריג והקבוע לא יכול להגיע, לא אתם אלו שמפסידים מכך, אצלכם שגרת הניקיון נשמרת.
 1. הכשרה מקצועית. אם נדמה לכם שכל אחד יודע לנקות בית אז יש לכם טעות. ככל שלמנקה ידע וניסיון, הוא יהיה יעיל יותר. חברות הניקיון מכשירות את העובדים שלהן ומדריכות אותם גל בצורת הניקיון היעילה וגם בנושא חומרי הניקיון הבריאים והיעילים.
 2. התשלום בתמורה לניקיון. כשמעסיקים עוזרת בית באופן פרטי, חובת המעסיק שזה הדייר המבקש את שירותי הניקיון, להעביר מדי חודש כספים לביטוח לאומי, לפנסיה ועוד. כשנעזרים בחברת ניקיון חברת הניקיון היא שאחראית לכך וכאב הראש הזה יורש מכם. נראה לכם זניח, אבל רק מי שפספס יעיד שזה ממש לא.
 3. שקט נפשי ושביעות רצון. כשלוקחים חברת ניקיון זוכים בשקט נפשי. אתם יודעים שהניקיון יתבצע באופן קבוע ושיש עם מי לדבר אם הניקיון לא לשביעות רצונכם. מי שיחפש לכם מישהו אחר זו חברת הניקיון ואתם לא תישארו לתקופת חיפושים ללא מנקה. בדרך כלל גם מגיע מדי פעם מפקח מטעם חברת הניקיון ובודק שהניקיון בוצע כנדרש.
 4. חברות הניקיון מספקות לכם חשבונית מס ואם יש לכם עסק או שאתם עצמאיים, ההוצאה הזו מוכרת לכם.

משפחות רבות פונות לחברות ניקיון במרכז או בכל מקום אחר בארץ ולא מצטערות על כך. אם עוד לא התחלת או לא ניסית חברת ניקיון, מומלץ לפחות לנסות ואז להחליט.


שירות מומלץ שירותי פוליש

The post 5 יתרונות של חברות ניקיון לניקיון הבית שלכם appeared first on עולם שירותי ניקיון בישראל.

]]>